Afspraak buiten de reguliere openingstijden?

Afspraak maken

Wilt u een afspraak buiten de reguliere openingstijden?

Veel van onze vestigingen bieden de mogelijkheid om een afspraak te maken buiten de normale openingstijden. U kunt dan met een gerust hart naar uw afspraak zonder u zorgen te hoeven maken over drukte in de winkels.

Tijdens de afspraak bieden wij dezelfde service aan die u van ons gewend bent. Samen met u maken wij, indien gewenst, een 3D-ontwerp en voorzien wij u van een degelijk advies.

Het is momenteel alleen mogelijk om per e-mail uw afspraak in te plannen. De medewerker neemt daarna contact met u op.

VestigingContactgegevensContactpersoon
Aalsmeerhornmeer@sanidump.nlRaymond
Almeren.denhoedt@sanidump.nlNils
Amersfoortamersfoort@sanidump.nlEdwin
Amsterdamn.denhoedt@sanidump.nlNils
Antwerpenwww.sanidump.eu
Apeldoornapeldoorn@sanidump.nlItamar
Bergen op Zoomn.denhoedt@sanidump.nlNils
Bredabreda@sanidump.nlBertus
Capelle ad IJsseln.denhoedt@sanidump.nlNils
Cruquiuscruquius@sanidump.nlRaymond
Delftn.denhoedt@sanidump.nlNils
Den Haagdenhaag@sanidump.nlCalvin
Drachtenn.denhoedt@sanidump.nlCees
Elstn.denhoedt@sanidump.nlNils
Geelwww.sanidump.eu
Groningenn.denhoedt@sanidump.nlNils
Hoeksche Waardhoekschewaard@sanidump.nlRaymon
Hoogeveenhoogeveen@sanidump.nlPatrick
VestigingContactgegevensContactpersoon
Leeuwardenn.denhoedt@sanidump.nlNils
Leiderdorpn.denhoedt@sanidump.nlNils
Merksplaswww.sanidump.eu
Middelburgmiddelburg@sanidump.nlArno
Roosendaalroosendaal@sanidump.nlRogier
Rotterdamn.denhoedt@sanidump.nlNils
Sliedrechtn.denhoedt@sanidump.nlNils
Spijkenissen.denhoedt@sanidump.nlNils
Sittardhenk@sanidump-sittard-geleen.nlHenk
Terneuzenterneuzen@sanidump.nlAnnemarie
Utrechtn.denhoedt@sanidump.nlNils
Vegheln.denhoedt@sanidump.nlNils
Volendamvolendam@sanidump.nlNeal
Wijchenn.denhoedt@sanidump.nlNils
Woerdenwoerden@sanidump.nlCees
Zaandamn.denhoedt@sanidump.nlNils
Zaltbommelzaltbommel@sanidump.nlRon
Zoetermeerzoetermeer@sanidump.nlYoni
Zwollezwolle@sanidump.nlEllen
INSPIRATIE OPDOEN